Danışmanlık Mühendislik Oto. San. ve Tic. Ltd.Şti. 
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Gordion-Teknik-Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1k/169226349934616

Hakkımızda

 

Biz Kimiz,  

   Değerli müşterilerimiz, Biz Gordion Teknik Danışmanlık Mühendislik Müşavirlik Danışmanlık Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak 2004 Yılından bu yana müşterilerimize otomotiv sektöründe motorlu ve motorsuz araçlar dalında kaliteli ve yetkin hizmet sunmaktayız.

   Müşterilerimizi firmamız ortağı olarak kabul eden bir vizyonumuz olduğundan dolayı, müşterilerimize, alanında profesyonelleşmiş ekibimiz ile, maksimum hizmeti ve özeni göstermeyi kendimize en büyük görev addettiğimizin haklı gururunu yaşamaktayız.

   Firmamız otomotiv sektöründeki tüm motorlu ve motorsuz araçların; araç tip onayı, aksam tip onayı, kalite sistem belgesi v.b. belgelerinin alınması ve her türlü yurtiçi ve yurtdışında yapılması gereken, yürürlükteki direktiflere haiz testlerin yaptırılması ve bu testlere ait dokümantasyon işlerini ve bu belgelerin yetkili kuruluşlarca onaylanması işlerini titizlikle yürütmektedir.

   Referanslarımız başarılarımızın sadece bir kısmı olup, saygın müşterilerimizin başarıya ulaşması bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret33007